Tooted

toodete_pilt

Deline OÜ soovib pakkuda oma klientidele laias valikus gurmee toodangut. Meie nomenklatuuris on kõrgkvaliteedilised kaubad, mis on valmistatud iidsete tavade järgi, enamasti väikestes meiereides ja väiksemates kogustes.

Populaarseimad naturaaljuustud pärinevad Hollandist. Old Dutch Master ja Rembrandt saavutasid 2004. aastal juustude maailmameistrivõistlusel  oma klassis maailma parima juustu tiitli. Sel aastal saavutas sama tiitli kitsepiimajuust Chevrette. Landana kaubamärk on tuntud  oma erinevate lisanditega Gouda juustude  poolest, mis on samuti pärjatud mitmete rahvusvaheliselt tunnustatud auhindadega.

Deline-toodetelehe-pilt1

Prantsuse naturaaljuustud erinevatest piimadest pärinevad peamiselt Pürenee piirkonnast (lambapiimajuustud Baskeriu ja Ossau Iraty, kitse-  ja lambapiimajuust Itchebai, lehma- ja lambapiimajuust Etchola jt.). Sinihallitusjuustudest Bleu D´Auvergne, Fourme D´Ambert ning lambapiimajuust Roquefort, millest viimane pärineb Roqueforti piirkonnast ja kannab kaitstud  päritolu nimetuse märgistust. Sortimendis on igati auväärse Bons Mayennais juustude perekonna suurepärased valgehallitusjuustude esindajad Camembert  Mayennais, Brie Mayennais, Le Lingot, Carre´. Toodete valmistamiseks kasutataks ainult Mayenne piirkonna piima ja juustusid valmistatakse väikestes koguses.

 

Deline-toodetelehe-pilt2

Gurmaane rõõmustavad töödeldud pinnaga juustud (Saint Albray, Vieux Pane, Levasseur Livarot, La Galette). Juustud valmistatakse Püreneede piirkonnas iidsete traditsioonide kohaselt. Need juustud on klassikalise pehmest juustust lugupidajale ning pakub rõõmu juustu nautimise traditsioonist.

Deline sortimendist leiab endale midagi ka nõudlikum itaalia juustude (Grana Padano, Parmigiano Reggiano, erinevad Pecorinod  ja pühvlipiimast valmistatud mozarellade) austaja.

 

Deline-toodetelehe-pilt3Inglismaal valmistatud traditsioonilised juustud on ahvatlevad ja lausa kutsuvad maitsma. Toorjuustude pärliks on inglise dessertjuustud White Stilton jõhvikatega, mango-ingveriga ja aprikoosidega.

See on vaid väike loetelu Deline OÜ pakutavast juustude sortimendist. Lisaks pakume erinevaid juustumoose, pasteete,  liha- ja kalatooteid, taimset valmistoitu jne. Tõelise gurmaani laualt ei puudu ka Foie Gras´id, trühvlid ja trühvlitooted, trühvli- ja avokaadoõli.

 


Head nautimist, millest saab harjumus!